Na czym polega zabieg lipolizy?

Gabinety medycyny estetycznej obecne w każdym dużym, polskim mieście oferują liczne zabiegi obejmujące praktycznie każdy problem i każdą strefę ciała. Można znaleźć mnóstwo zabiegów na twarzy, na szyję, na dekolt, brzuch, ramiona, pośladki czy uda. Wśród tych zabiegów dużą skutecznością, a wraz z nią także ogromna popularnością cieszy się lipoliza.

Czym jest lipoliza?

lipoliza w ToruniuLipoliza to zabieg modelujący sylwetkę. Nie należy go traktować jako sposobu na odchudzanie, bo takim też nie jest. Lipoliza pozwoli na wygładzenie ciała, nadanie mu ładnego kształtu, poprawę elastyczności skóry, a także pozwoli na pozbycie się okropnego cellulitu. Zabieg ten skierowany jest do osób, które już się odchudzają lub zrzuciły bardzo dużo kilogramów. W takich wypadkach bardzo często dochodzi do utraty jędrności skóry, szczególnie na odrębnych partiach ciała, np. na brzuchu. Na takie wypadki nie pomoże niestety aktywność fizyczna ani masaże czy kosmetyki. W takich wypadkach konieczna jest zewnętrzna ingerencja specjalisty. Przydać się może lipoliza, ponieważ jest zabiegiem skutecznym, ale i bezpiecznym dla ludzkiego zdrowia. Pod skórę przy pomocy dużej igły wstrzykuje się specjalny preparat wraz ze środkiem znieczulającym. Następnie jest on równomiernie rozmasowywany. Zabieg jest bezbolesny i dla pacjentki bardzo komfortowy. Aby efekty utrzymywały się jak najdłużej, należy go powtarzać co kilka tygodni. Profesjonalna i w pełni bezpieczna lipoliza w Toruniu czy innym mieście przeprowadzana jest tylko w gabinetach medycyny estetycznej. Takie miejsca gwarantują higienę i profesjonalną obsługę.

Lipoliza jest zabiegiem modelującym o bardzo wysokiej skuteczności i bardzo niskim poziomie ryzyka. W tych dwóch czynnikach można szukać przyczyny tak dużej jej popularności.