Montuję w domu nowoczesny biokominek

Moja małżonka jest wymagającą kobietą co mi nawet odpowiada. Uwielbiam ją zaskakiwać i spełniać jej zachcianki. Kiedy chciała nowy dom to jej taki kupiłam. Zawsze dostaje wszystko czego pragnie bo bardzo ją kocham i chcę by była szczęśliwa.

Żona jest zachwycona naszym nowoczesnym biokominkiem

nowoczesne biokominekKiedy żona tego dnia wróciła od przyjaciółki, która zaprosiła ją po remoncie to od razu zauważyłem, że nad czymś duma. Domyśliłem się, że przyjaciółka ma coś interesującego co i ona by chciała mieć. Czekałem spokojnie aż podejmie rozmowę na ten temat. Żona powiedziała po chwili, że Joanna ma w salonie piękny kominek i ona również by taki chciała mieć w domu. Mamy centralne ogrzewanie całego domu i w zasadzie wcześniej nie rozważaliśmy, ażeby inwestować w jakikolwiek kominek. Nic nie odpowiedziałem żonie tego dnia a nazajutrz zacząłem szukać gdzie dostanę nowoczesne biokominek i sprawdziłem jak wygląda montaż. Wszystko w naszym domu wykonałem samodzielnie. Jestem budowlańcem i znam się tym. Po sprawdzeniu niezbędnych informacji udałem się do sklepu, gdzie mogłem się kompleksowo wyposażyć w taki biokominek. Chcę, żeby moja żona była zadowolona. Sprzedawca dał mi wiele cennych wskazówek i umówiłem się na dostawę w weekend. Wtedy żona jedzie z przyjaciółką do spa i będę mógł spokojnie się wszystkim zająć pod jej nieobecność. To będzie miała niespodziankę jak wróci do domu. Nic nie dałem po sobie poznać, że szykuję jej niespodziankę a ona zupełni nic nie podejrzewała. W sobotę rano przyjechał kierowca.

Montaż kominka poszedł mi raz dwa. Kiedy żona wróciła w niedzielę to od razu pobiegła do salonu. W progu już jej powiedziałem, że czeka na nią niespodziankę. Była zachwycona i bardzo jej się podobało. Udało mi się spełnić jej oczekiwania.