Kupuję willę, która ma wszędzie marmurowe parapety

Kiedy wracałem z delegacji z Poznania to nawet nie wiedziałem jak wielki wpływ na moje życie będzie miała ta podróż. Tego dnia właśnie dokonałem zakupu, którego nawet bym się nie spodziewał. Kupiłem dużą willę niedaleko miasta. 

W kupionej willi są marmurowe parapety z Poznania

marmurowe parapety z PoznaniaWilla mieściła się niedaleko lasu a cała okolica była dość malownicza. W środku wszystkie pomieszczenia były bardzo zadbane i zachowane w doskonałym stylu. Wszędzie znajdowały się  marmurowe parapety z Poznania, które były całkiem nowe. Póki co nie miałem jeszcze pomysłu jakie będzie przeznaczenie tego budynku, ale wiedziałem, że niebawem wszystko się wyklaruje. Kiedy wróciłem do firmy to opowiedziałem o swojej niezaplanowanej inwestycji swojemu wspólnikowi, który od razu znalazł przeznaczenie dla tego budynku. Będą się tam odbywały spotkania biznesowe a dodatkowo będzie spa i basen. Pomysł mi się dość spodobał i przekazałem wszystko na jego ręce. Opowiedziałem mu również, że są tam zamontowane zupełnie nowe marmurowe parapety z Poznania na co wspólnik stwierdził, że to na pewno podniesie prestiż ośrodka, który tam powstanie. Bardzo rzadko mi się zdarza, że robię tak poważne inwestycje bez porozumienia ze wspólnikiem, ale to była na prawdę doskonała okazja i nie mogłem przejechać tak obojętnie. Willa jest na bieżąco remontowana i każdego zachwycają tylko te parapety. Wspólnik obliczył, że nasz ośrodek do lata będzie przygotowany. Obliczył także zyski, które są wyższe niż w ogóle zakładałem podczas zakupu tej willi.

Od tamtego czasu minął już rok a parapety w naszej willi cały czas wyglądają jak nowe. Klienci zachwalają nasz ośrodek i potwierdzają, że będę do nas zawsze wracać. Odbywa się tam wiele konferencji a klienci są nawet spoza województwa.