Czytam artykuł o meblach kuchennych

 

Kupiłam dzisiaj gazetę w kiosku. Pani, która sprzedaje gazety i bilety powiedziała, że w gazecie można znaleźć ciekawy artykuł z właścicielem firmy, która produkuje w naszym regionie piękne meble kuchenne. Postanowiłam zakupić tą gazetę, ponieważ mój mąż pracuje w tej firmie i bardzo sobie ją chwali. twierdzi, że szef jest bardzo dobrym człowiekiem i dba o każdego pracownika.

Mąż pracuje przy produkcji mebli

dobre lubińskie meble kuchenneMąż pracuje na produkcji. Kiedy był zatrudniany nie miał żadnego doświadczenia jeśli chodzi o przygotowywanie mebli. Firma zapewniała intensywne szkolenia, które były organizowane na miejscu. Pracowników uczyli wykwalifikowani pracownicy, którzy mieli długoletnie doświadczenie w branży. Dobre lubińskie meble kuchenne zostały wyróżnione w wielu konkursach. Mąż co jakiś czas opowiadał mi o tym. Teraz mogłam na własne oczy o tym przeczytać. Właściciel firmy dziękował i chwalił swoich pracowników w trakcie wywiadu. Doceniał ich pracę i zaangażowanie. jest pewien, że to dzięki nim firma tak wiele osiągnęła a dobre lubińskie meble kuchenne są tak chętnie wybierane przez klientów nie tylko z naszego regionu ale także z całego kraju. Cieszę się, że mąż ma dobra pracę. Muszę przyznać, że jego właściciel zapewnia nie tylko dobre warunki pracy ale też i płacy. Mąż całkiem dobrze zarabia. teraz nabył już spore doświadczenie i nawet przyucza świeżych pracowników.

Gazetę pokażę mężowi jak tylko wróci z pracy. pewnie w pracy nie miał okazji, żeby zapoznać się z artykułem. Na pewno ucieszy się, że on także został doceniony za swoją pracę i poświęcenie. Każdy pracownik cieszy się kiedy jest doceniany przez właściciela. Mam nadzieję, że kariera męża w firmie będzie się nadal tak dobrze rozwijać i może kiedyś zostanie kierownikiem produkcji.